8K Ultrasonografik Görüntüleme

Samsung HS70A Prime, jinekoloji, fetal ve obstetrik alanda kullanıma uygun şekilde tasarlanmış üst düzey bir tanısal ultrason sistemidir. HS70A Prime’nın özellikleri, üst düzey 3D / 4D teknolojileri ve operasyonel süreyi etkin bir şekilde azaltan ve klinik iş akışını ve üretkenliği artıran otomatikleştirilmiş işlevleri sayesinde derinlemesine ve ayrıntılı bir fetal değerlendirme uygulamasına izin verir.

En büyük ticari elektronik şirketlerinin Samsung ile birleşmesinden bu yana Samsung, gelişmiş birçok görüntüleme teknolojilerini birbirine entegre etmeye devam etmektedir. 3D ve 4D görüntülemede üst düzey bir teknoloji lideri olan Samsung,  HS70A Prime modeli diğer ultrason cihazlarından farklı birçok özellikle donatılmıştır. CrystalVue özelliği ile gerçekçi bir derinlik ve hacim algısı oluşturarak yüksek çözünürlüklü anatomik görüntüler sağlar. Realistic Vue özelliği ile hekim tarafından seçilebilen ışık kaynağı yönü, daha iyi tanımlanmış anatomik yapılar için gölgeler oluşturur. Bununla birlikte CrystalVue Flow özelliği ile anatomik yapıları ve çevreleyen damar yapıları anlamak için kan akım morfolojisi hakkında bilgi verir. Buna ek olarak alınan görüntüler 3D aksiyel ham dataların yapay zeka destekli işlenmesi ile 5D ve son teknoloji olarak 8K görüntülere çevrilmektedir.

8K ultrasonografik görüntüleme ise ultrason cihazından alınan çok boyutlu hacim verilerinin yapay zeka teknolojisi kullanan yazılımlarla işlenerek çok daha gerçekçi ve yüksek çözünürlüklü resimlere dönüştürülmesi vasıtası ile yapılmaktadır.

 

Mesai Saatleri

Pazartesi08:30-18:00Salı08:30-18:00Çarşamba08:30-18:00Perşembe08:30-18:00Cuma08:30-18:00Cumartesi08:30-15:30